Ja gjesti human që bëri Don Xhoni në aeroport

Don Xhoni është ndër emrat më të përfolur në showbizin shqiptar. 

Reperi nga Drenica, Don Xhoni, ka bërë një gjest mjaft human në aeroportin e Londrës.


Teksa dy të moshuar ishin duke dalur nga terminali, ai u ka ndihmuar me valixhe.

Reperi madje edhe i ka përshendetur ata, për t’i marrë pastaj valixhet e tij dhe për të vazhduar rrugën./Indeksonline/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *