Kuzhinieri me famë botërore Nusret poston foto nga restauranti i tij me këngëtaren shqiptare

Shefi i kuzhinës dhe pronari i shumë restauranteve nëpër vendet e pasura të botës, Nusret Gokçe, është i njohur kudo.

Ai njihet si kuzhinieri më i famshëm në botë dhe për çmimet marramendëse në restaurantet e tij.


Restaurantet e tij njohin miliona vizitorë anembanë botës.

Madje në restaurantin e tij kanë shkelur edhe shumë figura shqiptare të njohura.

Por së fundi këngëtarja e njohur shqiptare Loredana ka vizituar restaurantin e tij, kuzhinieri me famë botërore ka postuar foto në krahë të Loredanës në faqen e tij të Instagramit.

Edhe Loredanës nuk i kanë munguar postimet e saj./Lajmi/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *