Pasi Beatrix tregon për mardhënien e saj me Neymar, Donaldi bëhet xheloz

Para disa kohësh këngëtarja e njihur Beatrix Ramosaj, u përfol shumë në të gjitha mediat rozë për lidhjen e saj me futbollistin e njohur brazilian Neymar.

Trixa në shoqërin e kusherirës së saj Anxhelina Hadërxhonaj, kishin qenë të ftuara në ditëlindjen e futbollistit, ku kishte shfrytëzuar momentin duke realizuar  disa fotografi edhe me lojtarët e tjerë të skuadrës së tij, Kylian Mbappe.


Më vonë këngëtarja në një emision kishte treguar se ka raporte të mira me të, ku ajo i tregoi edhe mesazhet me të ku dukeshin mjaftë të afërt.

Së fundmi Beatrix, pas hyrjes së saj në “BBV”, po komentohet jashtëzakonisht shumë në mediat rozë për lidhjen e saj me aktorin e njohur nga Shqipëria, Donald Veshaj.

Dyshja shfaqen tërë kohës afër njëri-tjetrit, dhe ky afrimitet siç duket po krijon një ‘lidhje’ mes tyre.

Gjatë një bisede sot në shtëpinë më të famëshme në Shqipëri, Trixa filloi të tregoj për takimin e saj me futbollistët, ku kurioziteti i Donaldit tregonte se ai filloi të bëhej pak xheloz./Blic/

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *