Pasi shërimit, Keithi e befason Adrianën

Deputetja e aktorja e njohur kosovare, Adriana Matoshi, ka kaluar me sukses operimin në tru.

Gjatë gjithë kohës ajo ka pasur mbështetjen e familjarëve, miqve si dhe të dashurit të saj.


Përmes një Instastory, aktorja falendëroi të dashurin për befasinë që ia bëri.

“Faleminderit i dashur për befasinë e ëmbël”, shkroi ajo duke u shfaqur në top formë./Indeksonline/

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *