U largua nga “Për’puthen”?! Habit konkurrenti: Jam më i bukur se të gjitha femrat aty

Endri Misku është një nga konkurrentët e këtij sezoni të “Për’puthen”.

Ai ka krijuar shpesh polemika duke folur për pamjen e tij dhe sesi ishte më i mirë se të tjerët, nuk u kuptua as nga vetë konkurrentët nëse Endri bënte humor apo e kishte seriozisht me deklaratat e tij.


Mesa duket konkurrenti është larguar nga programi duke qenë se ka hedhur një video ironike në TikTok

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *