U nda nga e dashura? Graniti tregohet i afërt me Fifin në foton e fundit

Ish-banori i shtëpisë së “Big Brother Vip”, Granit Cana është përfolur më së shumti për raportin me Fifin.

E dashura e Granitit e cila i dërgoi një letër sa ishte ende brenda shtëpisë me sa duket e penalizoi atë dhe publiku vendosi ta largonte.


Mirëpo, kohëve të fundit Fifi dhe Graniti përsëri po shfaqen të afërt me njëri-tjetrin edhe pse ky i fundit nuk ka treguar se çfarë po ndodh me të dashurën që e kishte.

Graniti ka publikuar një foto në rrjetet sociale dhe bashkë me Fifin duke se po kalojnë kohë mjaft të mirë./Blic/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *