Zbulohet arsyeja pse Gentës i janë fshirë fotot e shtatzënisë nga Instagrami

Në mediat rozë mori vëmendje të madhe llogaria e këngëtares Genta Ismajli, në të cilin nuk gjenden më imazhet e shtatzënisë.

Genta përmes një postimi në Instastory tregoi se llogaria e saj është marrur dhe janë fshirë imazhet.


Ajo gjithashtu falendëroi miqtë që ia kthyen Instagramin.

Më poshtë postimi i plotë./Indeksonline/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *