Lëmsh ky muhabet/ Donaldi i thotë të Dua Borës: Triksa c’bëri…

Donaldi vazhdimisht po merr vëmendjen me veprimet e tij brenda shtëpisë. Aijavë më parë kishte bërë një veprim i cili u komentua në media rozë.

 

Veprimi i Donaldit ishte bërë me gjestikulacione ku shenja që ai kishte formaur me gishta të dorës nënkupton kur i shpreh dikujt dashurinë.


Së fundmi, blogeri Olti Curri, ka publikuar një mesazh të njërit prej ndjekësve të tij, i cili thotë se Donaldi në orët e para të mëngjesit të sotëm, që banorët gjithmonë e kalojnë të zgjuar, ka bërë një gjest nga kamera, që nënkupton “të dua”.

Ndërkohë, ai e ka bërë edhe këto ditë shenjën ku ndjekësit aluduan se po i drejtohet Bora Zemanit. Ndryshe, Donaldi po e vazhdon raportin e afërt me Beatrix Ramosaj brenda shtëpisë, sa i përket Borës ai tha se ka përfunduar gjithçka.

Theksojmë se, Bora nuk ka reaguar lidhur me këto situata brenda shtëpisë, madje as për deklaratat e Donaldit. Kjo të bën të dyshosh sipas fansave se e gjithë kjo mund të jetë një lojë nga ana e Donaldit dhe vetë Borës.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *