Romeo dhe Dj Pm përsërisin këngën me të cilën u bë viral Donaldi

Pas daljes nga Big Brother Vip, Dj PM po shijon ditët me shoqërinë e famijar, e s’ka si të mungoj edhe Dj PM.

Kaq shumë të fiksuar pas këngës së Dj Dagz dhe Pm në bashkëpunim me Yll Limanin saqë edhe nëpër rrjetet sociale janë shkëputur sekuenca ku Donaldi shihej duke kënduar.


Së fundmi, është bërë virale edhe një tjetër video ku shihem të dy së bashku Romeo dhe PM duke kënduar këngën me të cilën u bë viral Donaldi.

Ndër të tjera, ata duken mjaftë shokë të mirë dhe si duket paskan kaluar për mrekulli./Kosovarja/

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *