Beatrix zihet keq me Sarën/ Po nuk do ta besoni se si reagoi Donaldi: Ja kë mbrojti

Një situatë e pakëndshme ka ndodhur gjatë provës javore. Teksa, banorët po ushtronin koreografinë bashkë me Ilirin, Beatrix dhe Sara kanë pasur një zënkë, shkruan lajmi.net.

Sara i thotë Beatrixës të mos ec shumë para në mënyrë që koreografia të dal sa më bukur, ajo i reagon. “Moj ti Sara do ndjekësh gjithë lëvizjet e mia”, i thotë Beatrix, teksa Sara i flet me butësi, madje i kërkon edhe falje.

Ndërsa, Donaldi as që afrohet për të parë se çka po ndodh mes tyre, ai zgjedh të qëndrojë pranë Ilirit. Theksojmë se, duke e ditur raportin e tyre të afërt, ky distancim i Donaldit nga një vajzë që i thotë se e pëlqen është për tu çuditur. SHIKO VIDEON


Dje janë diskutuar disa nga ngjarjet e bujshme brenda shtëpisë. Prej të gjithave u diskutua edhe dalja e Beatrix në takim romantik me Kledin në shtëpinë e Big Brother edhe pse këngëtarja hezitonte të dal, megjithatë e kishte pranuar takimin.

Pas daljes në takim, Beatrix dhe Kledi nuk e vazhduan më tutje njohjen, ndërkohë Iliri pyeti Beatrix se pse ka dal në takim me Kledin kur nuk ka dashur.

“Nuk e dija që mundesha”, tha Beatrix duke e ditur faktin se produksioni i Big Brother e kishte organizuar takimin e tyre dhe nuk ka ditur se a i lejohej kjo gjë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *