Ish e dashura e Romeos nxjerr foton e djalit/ Sa shumë i qenka rritur…

Dita e sotme, për këngëtaren Jonida Maliqi është tepër speciale. Djali i saj, Dan feston ditëlindjen dhe mbush 10 vjeç.

Nuk kishte se si Jonida mos t’i dedikonte një urim publik të birit. Ajo ka postuar në Instagram një foto të tij, krahas së cilës ka shkruar:


“Sot me mungojne fjalet sepse asnje prej tyre nuk e pershkruan dot dashurine sublime qe kam per ty biri im. Keto 10 vjet kane ikur sa hap e mbyll syte”.

Më tej, ka ndarë një fragment nga kënga “Thesar pa emër”, të cilën e ka kënduar në momentin kur ishte shtatzënë.

“Kjo mbetet kenga me e dashur per mua dedikuar krijeses me te bukur ne bote Danushit tim🙏🏻
“Thesar pa emer” Kenga magjike 2011”, ka shkruar Jonida.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *