Nuk kishte ndodhur asnjëherë më parë/ Arbana Osmani qan me të madhe gjatë spektaklit: S’duroi dot më…

Mbrëmja e kaluar në “Big Brother Vip” ka qenë e mbushur me shumë surpriza dhe emocione. Shumë prej personazheve janë surprizuar nga ‘Vëllai i Madh’.

Por, ajo çfarë na emocionoi të gjithëve ishte surpriza e Arjolës që prej kaq kohësh po e priste. Aktorja u surprizua nga vajza e saj, e cila e priste në oborrin e shtëpisë.


Takimi mes tyre i përloti të gjithë, edhe Arbanën e cila u ul në mes të skenës dhe nuk i mbajti dot lotët Kur erdhi momenti që Arjola të ndahej nga vajza e saj, Arbana tha se ky ishte momenti më i vështirë në punën e saj.
“Është një nga momentet më të vështira në gjithë punën time, që të të them tani të kthehesh brenda. Meriton të rrish me vajzën, sot, nesër, gjithë natën dhe ta uroj me gjithë zemër vërtet, por gjithashtu meriton dhe ta vazhdosh këtë lojë. Ta vazhdosh këtë sakrificë dhe ta konsiderosh këtë surprizë si kurajo, forcë, energji për të vazhduar”, i tha Arbana. SHIKO VIDEON

Arjola Demiri është bërë pjesë e Big Brother VIP në fillim të spektaklit. Aktorja e njohur është nënë e tre fëmijëve, për të cilët ajo ka folur vazhdimisht në Big Brother.

Që nga hyrja në shtëpinë më të famshme në Shqipëri, ajo nuk i takuar fëmijët, përvec një telefonate që ka pasur javë më parë, ku është çmallur përmes zërit.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *