Krenar Çoçaj ishte dikur i dashuri i këngëtares sonë të njohur Dafina Zeqiri, shkruan “InfoKosova”.

Dafina dhe Krenari kanë pasur një lidhje të gjatë dhe e patën bërë publike, ku këngëtarja e merrte edhe nëpër spotet e saj të dashurin e atëhershëm.


Por, tash e sa vite nuk janë më bashkë, e Krenari ka krijuar një lidhje të qëndrueshme me moderatoren e TopChannel, Luana Vjollcën, ndërsa Dafina akoma vazhdon si “beqareshë” të sillet nëpër koncerte në vende të ndryshme brenda dhe jashtë Kosovës.

Tanimë është duke qarkulluar lajmi se Krenari dhe Luana këtë vit do të martohen, e Dafina si duket nuk e ka pritur mirë këtë lajm.

Dafinën e shohim me një veshje jo të zakonshme, ajo është veshur shumë thjesht dhe duket sikur po e tregon “vuajtjen” e saj me këtë paraqitje./InfoKosova/