Banorëve u iku goja/ Nuk do ta besoni se kush hyri në shtëpinë e Big Brother…

Mbrëmja e djeshme ishte e mbushur me surpriza për banorët. Një ndër to ishte dhe ardhja e disa nga aktorëve të Portokallisë. Banorët e panë veten e tyre të imituar gjë qe shkaktoi shumë batuta dhe të qeshura mes tyre. SHIKO VIDEON KETU

Spektakli i mbremshem nisi me debate te forta dhe nje situate te pazakonte. Big Mama dhe Antonela kanë pasur një debat të ashpër në transmetim live. Kjo ka ndodhur pas videos që u transmetua për debatin e ashpër që kanë pasur gjatë javës.

Big Mama iu drejtua me fjalë të rënda Antonelës duke e quajtur pise, koti njeri e pamoralshme dhe shumë ofendime tjera.


Big Mama ka shpërthyer ndaj saj me fjalët më të rënda: Oj pise, femër. Ti je legene. Ti je idiotja më e madhe në këtë botë.

E kapi prej flokësh dhe e nxjerr jashtë. Ti je e pamoralshme, të gjithë e mendojnë këtë dhe asnjë nuk ta thotë. Qepe moj gojën. Ti ke bërë famë kot. Do largohem që tani Arbana.

Ndërkohë, Arbana kërkonte ta ruante qetësinë Big Mama teksa e thirri në dhomën e rrëfimit për të disktuar. Theksojmë se, Antonela tha se Big Mama e ka sharë në gjuhën serbe.

Pasi u qetesua disi situata, Big Mama u largua nga shtepia dhe me pas spekatkli vazhdoi normalisht me rrjedhen e tij, me surprizat e shumta per banoret.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *