“Donaldi nuk heq dorë nga Bora”, Paloma zbulon të pathëna

Rudina Demneri apo e njohur ndryshe si Paloma e Big Brother, ka qenë së fundmi e ftuar në emisionin “Glamour Zone”, ku përballë moderatores Ester Bylyku, ka treguar histori të ndryshme të jetës së saj, madje ka marrë dhe një surprizë nga bashkëshorti, i cili u shfaq në intervistë dhe e puthi në buzë papritur.

Ester Bylyku: Sa i përket trekëndëshit të dashurisë së formuar (Donaldi, Bora, Beatrix), sipas teje, cili mendon ti se do të dalë më i lënduari?


Paloma: Nuk e besoj që ai do të heqë dorë kollaj nga Bora, qofsha e gabuar, por ka një qasje shumë të madhe me atë vajzë nuk e di si do të vazhdojnë gjërat sepse janë shumë të çuditshme, besuam njëherë një dashuri të madhe, pastaj tha ‘pres diçka’.

Sepse është shume i çuditshëm, njëherë thotë kështu, njëherë ashtu me atë që kam kuptuar deri tani, me duket i paqëndrueshëm si natyrë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *