I mori këmishën Ledri Vulës, ky është reagimi i Monikës kur sheh Sarën në Big Brother VIP

Sot në Big Brother VIP mysafire ka qenë Sara Hoxha bashkë me shoqen e saj për të prezentuar produktet e saj të grimit.

Ajo ka hyrë në kuadër të lojës që Vëllai i Madh përgatiti për djemtë e shtëpisë, të cilët duhet të mësonin t’iu bëjnë grim vajzave.


Sara u prit mjaft mirë nga banorët e shtëpisë, por vlen të theksojmë reagimin e Monikës.

Teksa banorët e nguc aktoren dhe i thonë se kjo është bashkërshortja e atij që ia ke marrë këmishën.

Monika e cila nuk e njohu mirë Sarën, e mori me të qeshura dhe e përqafoi fort.

Kujtojmë se javë më parë ajo kishte marrë këmishën e Ledrit, e cila ka kushtuar hiq më pak se 600 dollarë.

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *