Iliri i merr hakun Big Mamës, degjeneron keq Antonelën/ I the legene, pise dhe idiote

Mbrëmjen e djeshme sherri mes Antonelës dhe Big Mamës degradoi në atë masë saqë kjo e fundit mori vendimin për të dalë jashtë shtëpiësë.

Teksa vajzat po i bërtisnin njëra-tjetrës, Antonela u shpreh se këngëtarja e njohur e ka sharë në serbisht. Kaq mjaftoi që debati të arrinte kulmin dhe Big Mama t’i drejtohej Antonelës me fjalët “e ulët, legene, pise, 17 fytyrëshe, idiotja më e madhe, e degjenerime”.


Pas këtyre fjalëve, këngëtarja e njohur zgjodhi që të linte përfundimisht shtëpinë më të famshme në Shqipëri. Ndërkohë pas përfundimit të këtij spektakli plot debate dhe emocione të forta, banorët kanë komentuar ngjarjet pikante.

Madje Iliri i ka thënë Antonelës se ti e nxore nga shtëpia Big Mamën dhe se e ka goditur aty ku nuk duhej me qëllim. Antonela: Po, po ka të drejtë, ti dhe Arjola bashkë, e për këtë keni treguar veten
Iliri: E ke prekur Big-un aty ku nuk mbante, me qëllim. Antonela: Me qëllim asnjëherë. Iliri: Që ta nxirrje nga vetvetja dhe e nxore, jo nga vetvetja por nga shtëpia.
Antonela: Këtë e thua ti. Iliri: E nxore nga shtëpia. Antonela: Ti i provokon njerëzit me i nxjerr nga vetvetja. Iliri: E nxore Big-un sonte, hallall të qoftë. Antonela: Kam ndjerë një keqardhje për ato që janë thënë nën lëkurën time dhe keqardhje për familjen time që kanë dëgjuar ato fjalë

Iliri: E nxore Big-u, bravo të qoftë se e nxore tjetrën nga vetja. Antonela: Po mundohesh me hedh baltë, por e ke të kotë. Iliri: Ti ke hedhur kamiona me baltë te unë dhe Big-u

Antonela: Big-u ka kapur për flokësh tjetrën te një emision tjetër. Më ka sharë me nënë, edhe në shqip edhe në serbisht. Iliri: Edhe ti shan në italisht. Antonela: Nuk lejoj me sha me nanë

Iliri: Janë shprehje si në shqip, serbisht apo italisht. Antonela: E di që je i prekur se ta ka kaluar Arjola si e preferuara, por mos u mërzit se do të kalojë nesër. Iliri: E meriton atë që ka marrë.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *