“Nuk ke pse e mbron nga unë”/ Beatrix xheloze për Donadin?

Një diskutim ka ndodhur mes Donaldit dhe Beatrix.

Kjo e fundit duket se është mërzitur për shkak të disa komenteve që ai ka bërë për Sarën.


“Erdhe dje në krevat dhe më the që Sarën do ta ruaj, nga unë do ta ruaje? Mund të gjeje një mënyrë më të mirë për të ma thënë”,– u shpreh ajo teksa nuk e fshehu lëndimin e përjetuar.

Nga ana tjetër Donaldi i dha të drejtë duke i premtuar se do të jetë më i kujdesshëm herët e tjera./TCH/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *