Për çfarë bëhet xheloze Xhensila?

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku janë ndër çiftet më të dashur të publikut shqiptar.

Padyshim se çdo postim i tyre merr vëmendje të madhe në rrjete sociale.


Përmes postimeve të tyre ata shihen shumë të lumtur bashkë, e tashmë ata ndihen akoma më të plotësuar pranë njëri tjetrit pasi që si fryt i dashurisë së tyre në jetë ka ardhur vajza e tyre Ajka.

Ndërkaq ajo që ra në sy së fundmi është një foto që ka postuar Xhensila ku shihet Besi me vjehrrën e tij, nënën e Xhensilës.

Përkrahë fotos Xhensila ka shkruar:

“Ndihem xheloze”. /Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *