Përflitet se mund të jenë lidhur, Fifi e Graniti shihen sërish bashkë

Fifi dhe Graniti janë parë sërish në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Në një video të postuar nga Graniti, e që më pas është ripostuar edhe nga Fifi, shihen dyshja duke ecur të përqafuar.


“Breaking News:

Ia kanë lëshu vizën me ardh në shehër të madh”, dëgjohet duke thënë Graniti.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *