A është Bora Zemani moderatoja e cila vishet më së bukuri, shikojeni dhe vlersojeni

Bora Zemani shpeshherë merr vëmendjen për paraqitjet e saj, të cilat nganjëherë kanë shifra marramendëse.

Bukuroshja gëzon linja trupore përfekte, çka e bënë të duket bukur gjithmonë e të bjerë në sy.


Këto janë disa nga paraqitjet e Borës, ku ajo duket e mrekullueshme.

Ajo ndër të tjera, para pak kohësh pati një ndërhyrje mirëpo prap se prap duket mirë dhe në formë. /Kosovarja/

Shiko fotot:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *