Ja se me kë lidhet shenja e ‘famshme’ që Donaldi bënte herë pas here në “BBV”

Sipas shumë aludimeve shenja që njëri nga banorët Donaldi, e ka bërë shpesh thuhej se kishte lidhje me ish të dashurën e tij moderatorën e njohur Bora Zemani.

Kurse binjaku i Donaldit, Romeo ka bërë një postim në Instagramin e tij ku e zgjidh ‘misterin’ e shenjës së famëshme.


Ai në InstaStory ka postuar dorën e tij duke e bërë simbolin e njejtë me atë të Donaldit.

Kjo tregon se është një shenjë komunikimi mes vëllezërve dhe se nuk ka të bëj asgjë me Borën./Blic/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *