Keith me dedikim dashurie për deputeten Adriana Matoshi

Deputetja dhe aktorja, Adriana Matoshi ka dy vite që kur po shijon lidhjen e dashuriës me me futbollistin Keith Groeneveld.

Dyshja janë tejet të komentuar për romancën e tyre, ndërsa në anën tjërë ata nuk hezitojnë që herë pas here të bëjnë dedikime dashurie për njëri-tjetrin.


Një të tillë së fundmi e ka bërë futbollisti, teksa postoi një fotografi përkrah aktores së njohur shqiptare.

Çifti shihen elegant dhe të veshur me shumë stil, derisa Adriana shihet e ulur në prehrin e futbollistit “Gjithçka që dua për Krishtlindje je ti”, ka shkruar Keith në dedikimin e tij për aktoren.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *