Adriana Matoshi zbukurohet edhe më shumë pas operacionit

Adriana Matoshi është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe kudo me paraqitjet e saja, shkruan “Kosovarja”.


Aktorja para disa javëve ka zbuluar se sëmundja e tumorit që vuante dikur iu kishte kthyer prap.

Adriana tregoi se duhej t’i nënshtrohej një operacioni për t’i bërë ballë sëmundjes dhe kështu ndodhi.

Ajo pas operacionit u kthye më e fortë se kurrë dhe disa foto që ka postuar së fundmi në Instagramin e saj morrën gjithë vëmendjen.

Aktorja është zbukuruar edhe më shumë pas operacionit dhe po duket shumë bukur. /Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *