Gresa Behlulit nuk ia lë shej shtatzania, duket yll në fotot e fundit

Gresa Behluli është njëra ndër këngëtaret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe në çdo paraqitje të saj e sidomos kohëve të fundit.


Këngëtarja ka shumë pak muaj që është bërë nënë për herë të parë dhe po duket më në form se kurrë.

Ajo që ra në sy në profilin e saj në Instagram janë disa foto që ka postuar Gresa ku po duket shumë bukur me një fustan shumë elegant ajo po shkëlqen më shumë se asnjëherë për festat e fundvitit. /Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *