Relaks, qetësi dhe luks/ Ja çifti i parë që kalon natën në suitën madhështore

Një mjedis i ri është ndërtuar në shtëpinë e ‘’Big Brother Vip’’.

Një suitë do të jetë në dispozicion të banorëve duke i falur atyre një natë relaksuese dhe plotë privilegje.


Banorët do të ndahen në çifte dhe do të kenë mundësinë të qëndrojnë brenda këtij luksi për 24 orë.

Pas një diskutimi ata vendosën që nata e parë t’i dedikohet Arjolës dhe Monikës./TCH/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *