Bora Zemani ndan videon më të ëmbël me të birin: Mami ti më dhe jetën, unë do të jap botën

Na ndajnë edhe dy ditë nga Viti i Ri dhe urimet në rrjetet sociale janë të shumta.

Një video shumë të bukur ka shpërndarë edhe moderatorja, Bora Zemani, e cila shfaqet me të birin Arborin.


Ata kanë eksploruar borën në vende të ndryshme nga Tirana në Paris.

Mirëpo, ajo ç’ka ka tërhequr më shumë vëmendje është një fjali e vogëlushit, që thotë në fillim të videos.

“’Mami ti me dhe jeten, por une do te jap tere boten, a ka fjale me te bukura e qe ja mbushin shpirtin plot nje mami? Ti je BOTA ime Arbor!! Te duaaaa!!”, ka shkruar moderatorja përkrah videos.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *