Cmendet rrjeti/ Varësja që Donaldi i dhuroi Borës, tani është në qafën e Beatrix…

Disa pamje që janë bërë virale në rrjet kanë të bëjnë përsëri me Beatrix Ramosaj dhe Donald Veshaj.

Beatrix shfaqet me një qafore unike teksa ka lënë të kuptohet se është po e njejta që ju dhurua Borës nga Donaldi disa javë më parë.

Kujtojmë se, debatet mes Beatrix dhe Donald kanë filluar të jenë më të shpeshta.


Dhe dyshja duket se nuk janë më si dikur./Blic/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *