Einxhel i drejtohet Dagz-it: Nuk po të mbaj me zor

Einxhel dhe Dagz janë dyshja tjetër që po mundohen të krijojnë dicka bashkë.

Por ditëve të fundit Dagz-i është gjykuar se po e jep veten shumë mbas Einxhelit.


Edhe ajo vet ka diskutuar me gocat ku është shprehur se Dagz-i nuk po e luan loj e tij.

E gjatë mbrëmjes derisa ishin vetëm të dy bashkë në oborr, Einxhel vendos të bëj një sy gjumë.

Kjo nuk i ka pëlqyer Dagz-it i cili i ka thënë Einxhelit se nuk është në rregull derisa ai është me të ajo të fle.

Einxhel nuk ka pritur fare për tia kthyer ku është shprehur se nuk po e mbanë me zor.

Të dy kanë pushuar së foluri ndërsa Dagz-i ka vazhduar t’i qëndrojë pranë./Lajmi.net/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *