Iliri tërbon keq Donaldin/ Ai i bie murit nga nervat: Boll s’duroj dot më…

Donaldi duket sikur nuk po e përballon dot stresin dhe pr esionin e garës. Këtë gjë e ka vënë në dukje sidomos sot, pasi e humbi kontrollin duke gju ajtur me gr us ht murinë e shtëpisë.

Ai flet me vete dhe është nervoz teksa i kërkon produksionit të hapë perden që të dalë jashtë dhe të pijë cigare.

Teksa Iliri po diskutonte me Monikën në dhomën e ndjenjes, Donaldi nervozohet kur i dëgjon zërin nga dhoma tjetër.


I nevr ikosur g odet murin me grushte ndërsa Beniada përpiqet ta qetësojë duke kërkuar ndihmën e Beatrix.

“Mos fol më, nuk dua ta dëgjoj, hape perden mos ta dëgjoj më. Më acaron ai zëri i atij”, thotë Donaldi i acaruar.

“Mos dil nga vetja jote, Donald të lutem, qetësohu, Iliri po flet me Monikën”, -i thotë Beniada.

“Asnjë njeri nuk mendon për mua, unë nuk mërzitem unë”, tha më tej Donaldi gjatë bashkëbisedimit me modelen.

“Më tregon mua ai se çfarë do të bëj unë me të fejuarën time, më beso për këtë gjë se ai e ka më shumë se personale, e bën kastile për të më ulur mua. Më vjen inat”, thotë më tej Donaldi në dhomën e gjumit.

Kujtojmë se Donaldi dhe Iliri mbrëmjen e djeshme patën një debat të fortë. Ishte Iliri, ai që i evidentoi Donaldit, se eshte kthyer në një mburojë për Sarën duke dalë në kundërshtim me atë që ai ka thënë për Ilirin, të cilin e akuzon se mbron Arjolën apo anasjelltas.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *