Për çfarë bëhet xheloze Sara Hoxha?

Sara Hoxha dhe Ledri Vula tashmë janë ndër çiftet më të dashur dhe të komentuar të shoë bizit shqiptar.

Ata marrin vëmendje të madhe në çdo postim të tyre, shkruan “Kosovarja”.


Kësaj here ajo që ra në sy është një foto që ka postuar Sara, ku shihet Ledri dhe Poem të përqafuar, përshkrimi përkrahë fotos morri gjithë vëmendjen.

“Jam xheloze” kishte shkruar Sara.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *