Kush është personi që i bashkoj Robertin e Noren?

Emrat më të përfolur të shoubizit vendor, Nora Istrefi e Robert Berisha, edhe më tej po prodhojnë lajm.

Më shumë se lidhja e martesa e tyre, padyshim që bëri bujë ndarja.


Së fundi, janë hapur zëra që dyshja janë bashkuar sërish, ani pse nuk ka pasur asnjë fakt për ta mbështetur këtë gjë.

Por, ka ju del diçka konkrete.

Të dy janë në Miami dhe duket se i ka bashkuar miku i tyre i përbashkët, DJ Red./kosovarja

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *