Publikohet fotografija se Ana 2 dhe Fatjoni njiheshin më herët

Konkurentja e tanishme Ana Kauri dhe ish konkurrenti, Fatjon Koqari, kanë rënë pre e rrjeteve sociale ditën e sotme.

Fansat kanë publikuar një fotografi, ku shihet Ana 2 dhe Fatjoni me një vajzë, shkruan infokosova.


Por, detaji që ata e kanë cekur, shihet në fotografi nishani i Anës dhe i vajzës, në të njëjtin vend, edhe pse vajza ‘misterioze’ shihet me grimin e festës së ‘Halloween’.

Megjithatë, fansat janë të bindur se Ana është vajza misterioze./infokosova

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *