Sot i mori të dashurin, por Bora dikur ishte “partnerja” e vëllait të Beatrix, Albanit

Bora Zemani është emri më i lakuar kohëve të fundit në media sociale.

“Tradhtia” e Donaldit me këngëtaren Beatrix Ramosaj, në Big Brother, bëri që shumë fansa të kthehen kundër Donaldit dhe ta mbështesin Borën, shkruan InfoKosova.


Para së të hynte në shtëpi, Beatrix kishte një shoqëri me prezantuesen Bora Zemani.

Megjithatë Beatrix duket se është gati t’i marr të dashurin Borës, Donaldin.

Miqësia mes Borës me Beatrix ishte me e madhe.

Vite më parë, Bora kishte marrë pjesë në spektaklin “Dance with Me”, ku për partner në vallëzim kishte vëllain e Beatrixit, Alban Ramosaj./InfoKosova/

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *