Antonela nga Dubai tregon se kush e meriton fitoren e Big Brother VIP Albania

Ish banorja e BBV nuk ka mundur të jetë pjesë e Fan Club këtë të diel.Antonela Berisha ndodhet në Dubai ndaj mungoi të jetë prezente live në emisionm.

Ndërkohë ajo nuk hezitoi të bëjë një lidhje direkte me telefon duke biseduar me moderatoren në studio.


Në lidhjen telefonike që realizoi ajo ka treguar se cilët personazhe do të jenë në finalen e Big Brother Vip dhe kush meriton të jetë fituesi i 100 mijë eurove.

“Do të doja shumë që në finale të ishte Sabiani.

Në finale do jenë Iliri, Donaldi, Arjola dhe Einxhel. Do doja që ta fitonte Donaldi se publiku e ka parë në shumë dimensione. Mendoj që e meriton ai se është më reali nga të gjithë ata”, tha Antonela.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *