Bora Zemani e fshiu përfundimisht në fundvit, Donaldi pa e ditur i bën “disin”-in e fortë!

Ditën e fundit të vitit 2021, Bora Zemani vendosi të hedhë pas të shkuarën dhe të nis një kapitull të ri.

Këtë gjë e ka nisur nga rrjetet sociale duke hequr nga Instagrami Donaldin, Beatrix dhe Romeon.


Romeo ia kthehu “diss”-in dje Borës, ndërsa Donaldi dashur pa dashur ia kthehu së fundmi.

Mbrëmjen e djeshme banorët e “Big Brother VIP” kanë festuar natën e ndërrimit të viteve ku kanë shtruar darkë në tryezën e oborrit dhe kanë uruar njerëzit e tyre të zemrës.

Donaldi i ka kushtuar një urim të veçantë dhe nënës së Beatrixit, të cilën e ka quajtur “vjehrrë”.

“Vjehrra më e mirë në botë të përshëndes”, është shprehur Veshaj, ish-partneri i Borës.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *