Ilirit ia sjellin vajzën në BB VIP, plasin kritikat pasi e puthi në buzë

Sonte  po zhvillohet për herë të parë spektakli i “Big Brother VIP” për natë e parë të Vitit të Ri.

Kështu “Vëllai i Madh” është kujdesur që pothuajse të gjithë banorëve t’iu bëjë surpriza.


Një nga surprizat më të bukura ishte takimi i balerinit Ilir Shaqirit me vajzën e tij Emilin por, derisa po çamalleshin me njëri-tjetrin, Iliri në një moment puthi në buzë vajzën  dhe kjo bëri që një pjesë e publikut të reagojnë me kritika ndaj kësaj situate.

Por, sidoqoft dyshja e shijuan takimin e tyre babë e bijë dhe u përshëndetën mes lotëve nga malli./Kosovarja/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *