Mbrëmjen e sotme, “Big Brother” u ka transmetuar banorëve një video ku i tregonte se ky spektakël ka bërë namin me klikime dhe me një audiencë që ka kaluar pritshmëritë.

Gjatë videos u transmetuan edhe disa nga momentet më kulminante, siç ishte dhe takimi i Donaldit me Borën.


Donaldi u habit kur pa se video e tij dhe Borës ka kapur 1.5 milionë shikime.

Ky eshte reagimi i tij.