Aktori Donald Veshaj që nga hyrja e tij në cBig Brother VIP ka treguar se dëshira e tij më e madhe është të realizojë një intervistë me moderatoren më të dashur e të njohur të shqipërisë, Arbana Osmanin.

Duke qenë se është nata e parë e vitit të ri, “Vëllau i madh” surprizoi banorët duke ua plotësuar dëshirat.


Donaldi kishte shprehur dëshirën e tij për të realizuar këtë instervistë edhe në kartolinën e tre dëshirave dhe kështu ia bëri të mundur edhe “Vllau i madh” dhe prezentuesja Arbana.

Në një studio shumë të madhe dhe plotë duartrokitje Donaldi e realizoj dëshiron e tij dhe u vu përballë Arbanës për ta intervistuar moderatoren e dashur./Kosovarja/