Donald dhe Beatrix kalojnë natën si çift në suitën e “BBV”

Suita e “Big Brother VIP”, natën e kaluar, ishte e gjitha në dispozicion të Donaldit dhe Beatrix.

Çifti kishin mundësi të kaloni më shumë kohë në intimitet, pa praninë e banorëve të tjerë.

Ata kërcyen së bashku, kaluan çaste romantike në xhakuzi dhe më pas fjetën të përqafuar në shtratin e suitës.

Nata në ambientin luksoz duket se u shërbeu artistëve të relaksohen dhe të lënë pas tensionet e ditëve të fundit. Beatrix ka shprehur rezervat e saj ndaj Donaldit, ndërsa i ka kërkuar të sillet si “i pjekur” dhe t’i kushtojë më shumë vëmendje asaj.

 

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *