Einxhel e penduar për puthjen me Dagz:’Isha pirë dhe e lodhur’

Një tjetër puthje ndodhi në “BBV”, ajo mes dyshes së përfolur së fundmi Dj Dagz dhe Einxhel.

Dyshja pas një ‘krisje’ që kanë pasur në raportin e tyre tani duke se janë në një rrugë të drejtë.


Puthja ndodhi natën kur ishte prime i Vitit të ri, Einxhel duke biseduar me Beniadën u shpreh se ishte e lodhur dhe e pirë dhe nuk e din se qka ndodhi që erdhi situata deri tek puthja./Blic/

Shiko videon:

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *