Fifi i kërkoi Donaldit të mbajë premtimin/ Nuk do ta besoni c’ka bërë Romeo pas kësaj…

Gjatë spektaklit të natës së parë të vitit 2022, banorët e BBV-së patën shumë surpriza. E njëra ndër surprizat ishte edhe rikthimi i ish banorëve duke bërë surprizë banorëve.

Fifi ishte njëra ndër banoret e cila befasoj Donaldit pasi ajo kishte bërë një tatuazh për të cilin ata kishin biseduar sa ishin në shtëpi.

Kjo gjë e përloti Donaldin dhe i premtoj Fifit që edhe ai do ta bëj sapo të dal. Madje ajo i kërkoi atij që luaj dhe të fitoj edhe për të.


Sot në Instagramin e Donaldit që menaxhohet nga vëllau i tij binjak Romeo, e ka postuar këtë pjesë. Fifi i ka bërë ripostim dhe ka kërkuar nga Donaldi ta mbajë atë.

Fifi ka lëshuar shtëpinë e BBV-së me dëshirën e saj dhe është konsideruar njëra ndër banorët më të fortë aty. Pas natës së kaluar Fifi sot është takuar me binjakun e Donaldit, Romeon.

Romeo është ai që ka postuar imazh bashkë me këngëtaren dhe ka shkruar: Me Filoqylin tim. Dyshja shihen të buzëqeshur krah njëri tjetrit dhe duke shumë të lumtur. Fifi dhe Donaldi kanë pasur raporte të mira brenda shtëpisë së Big Brother Albania VIP.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *