Ky është emri i vertetë i Beatrix Ramosaj

Këngëtarja kosovare, Beatrix Ramosaj pas hyrjes në shtëpinë e “Big Brother” është tashmë në krye të mediave rozë.

Para disa javësh, Beatrixa ishte personazhi më i përfolur së bashku me aktorin, Donald Veshaj dhe moderatoren Bora Zemani, për shkak të lidhjes së këngëtares me aktorin.


Por, a e keni ditur se emri i plotë i Beatrixës është Beatrix Kamerolli, madje kështu figuron edhe në profilin e saj zyrtar në “Facebook”.

Më poshtë mund t’i gjeni etiketimet e bëra nga nëna e saj, Antigona dhe deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj.

 

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *