Pamje me pullë të kuqe/ Beatrix dhe Donaldi e kalojnë natën bashkë në suitë

Donaldi dhe Betarixa janë duke qëndruar në suitën e rezervuar nga ‘Vëllai i Madh’. Puthje, përqafime, fjalë dedikime cka nuk pat në këtë natë.

Pas gjithë atyre uljeve dhe ngritjeve gjatë rrugëtimit të tyre, i erdhi momenti që ata së bashku të qëndrojnë vetëm larg të gjithë banorëve.

Trixa dhe Donaldi pas xhakuzit dhe darkës romantike, vendosën të flenë krah njëri tjetrit në shtratin e madh, duke i dhënë fund debateve që kanë pasur ditët e fundit.


Trixa e përqafoi Donaldin para se të darkonin dhe i shprehu dashurinë me fjalët e mëdha: Të dua shumë. SHIKO VIDEON KETU

Donaldi në anën tjetër i thoSHte që është shumë e mirë dhe nuk i ndalte përqafimet për të. Donaldi dhe Beatrixa janë duke shijuar lidhjen e tyre.

Arbri në anën tjetër është përkujdesur për ciftin. Ndërsa të dy e kanë falenderuar atë për kujdesin. Arbri me shaka tha që cifti ka ardhur nga Londra dhe duhet kujdesur pë ta.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *