Shikoni sa bukur vallëzon Bora me Arjanin

Për’puthen është programi i dashurisë që morri hovë të madh që nga edicioni i dytë i saj.

Edhe pse e filloi fuqishëm edicionin e tretë, pas fillimit të BBV-së shikueshmëria e programit u zbehë.


Sonte, kur viti i ri tashmë ka filluar, po mbahet Për’puthen Prime.

Befasia e këtij Prime është kërcimi i Borës me Arjanit.

Në fillimin e programit krah njëri tjetrit ata kanë zhvilluar kërcimin e tyre, teksa Bora ka shkëlqyer e veshur në të kaltërt.

Bora ka qenë personazhi më i përfolur së bashku me Donaldin dhe Beatrixën muajt e fundit./Lajmi/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *