Urimi i veçantë i Elitës për ditëlindjen e Gjikos

Asdren Gjikolli – Gjiko sot feston ditëlindjen.

Në mesin e shumë urimeve që reperi ka pranuar, s’kishte si të mungonte ai i bashkëshortes, moderatores Elita Rudi, shkruan “Kosovarja”.


Prezantuesja ka postuar disa fotografi të papublikuara krah artistit ku ia ka uruar ditën e lindjes me disa fjalë të veçanta.

 

“Ti je qielli imë në tokë. Gëzuar ditëlindjen. Të dua përgjithmonë”, ka qenë shkrimi i saj special për partnerin.

Ndryshe, dyshja kanë së bashku dy fëmijë, një djalë, Zërin dhe një vajzë, Botën.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *