A i ka rezistuar/ Super s*ksi me rrobabanjo: Beatrix çmend Donaldin me format trupore

Donaldi dhe Beatrix e kaluan mbrëmjen e djeshme në suitën luksoze që është shtuar në Big Brother VIP.

Dyshja u lane në jakuzi bashkë, ku Beatrix ekspozoi format perfekte trupore. Ajo u shfaq e veshur me një palë bikini rozë, duke bërë që aktori të mos ia shqiste sytë.


Këngëtarja shkoi pranë Donaldit dhe nuk i kursyen përqafimet.

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *