Bora shfaqet në Big Brother/ Ja si reagoi Donaldi…

Mbrëmjen e sotme, “Big Brother” i ka transmetuar banorëve një video ku i tregonte se ky spektakël ka bërë namin me klikime dhe me një audiencë që ka kaluar pritshmëritë. Gjatë videos u transmetuan edhe disa nga momentet më kulminante, siç ishte dhe takimi i Donaldit me Borën.

Donaldi u habit kur pa se video e tij dhe Borës ka kapur 1.5 milion shikime.

Pas kësaj u shfaq edhe video e puthjes së parë të Donaldit me Trixën dhe kjo e fundit buzëqeshi kur e pa. Video e tyre ka arritur 1.2 milion shikime


You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *