Fansja e takon Fifin rrugës në makinë, këngëtarja befason me modestin e saj

Fifi është këngëtarja që bëri bujë të madhe me rrugëtimin e saj në Big Brother VIP.

Ajo sidomos mori ‘boom’ me alivanosjen e saj gjatë transmetimit live.


Por ‘boom’ bëri edhe kënga e saj ‘Diell’ teksti i të cilës u shkrua brenda shtëpisë së BBV-së nga Fifi.

Së fundmi, Fifi ka shpërndarë në “Insta Story” një video te një ndjekëses e cila e ka takuar rastësisht këngëtaren.

Në makinën e fanses ndëgjohet pikërisht kënga ‘Diell’, por reagimi i Fifit ishte aq i ëmbël sa këndoi bashkë me fansen nga makina e saj, ajo gjithashtu i ka dërguar puthje fanses dhe e ka quajtur ‘Dashuri’.

‘Diell’ u pëlqye shumë nga publiku sot një muaj pas ajo numëron afër 12 milionë klikime./Lajmi/

Shiko videon:

Lojtës Videosh

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *