Kaq e bukur qenka kunata e Edona Llalloshit

Këngëtarja e njohur Edona Llalloshi shpesh shihet në praninë e kunatës së saj Erxhinës.

Kjo e fundit ka publikuar një foto bashkë ku marrin vëmendje me bukurinë dhe elegancen.


Pasi ka raporte shumë të afërta me vëllaun Milotin, Edona këtë afërsi e tregon edhe me kunatën.

Shikoni sa bukur duken të dyja./InfoKosova/

You may also like...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *